About us

Padedame aktyviems žmonėms užfiksuoti jų gražiausias gyvenimo akimirkas, suteikdami tam tinkamiausius įrankius.

 

Ką mes darome?

 • Prekiaujame foto bei video ir aktyvaus laisvalaikio įranga. Parduotuvėse ir internetu;
 • Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, remontuojame;
 • Nuomojame kameras ir dronus;
 • Teikiame media paslaugas – kuriame skaitmeninį turinį, daugiausiai verslui;

 

3 svarbiausios vertybes: 

 • Pagalba ir paslaugumas – kolegai, klientui, draugui; 
 • Pozityvus požiūris;
 • Žingeidumas veiklos kompetencijų erdvėje, bendravime ir apskritai gyvenime.

Visi Promaksos kolektyvo žmonės yra labai draugiški ir paslaugūs, vienas kitam padedame. Beabejo darome klaidas ir iš jų mokomės - juk jei suklydome reiškia kažko nežinojome – ir tai tampa pamoka, o tai padeda mums tapti geresniais. Svarbiausia būti žmogiškais, o visa kita galima išmokti. Apskritai, nevartojame žodžio “darbas” – norime, kad mūsų veikla ir įranga tiesiog sukurtų džiaugsmą bei kitas pozityvias emocijas klientams.

 

Mūsų kredo – būkime profesionalūs ir maksimaliai išpildykime klientų lūkesčius!

Gūdžiais 2008-aisiais (kuomet Lietuvoje Youtube dar net nebuvo) jaunam ir aktyviam motociklų entuziastui, Antanui Petrauskui, kilo mintis įsigyti mažą filmavimo kamerą. Ieškant internete, Amerikoje pavyko rasti Oregon “bullet” formos skaitmeninę kamerą, tvirtinamą prie motociklinio šalmo (sensoriaus dydis 0.3 MPx, video raiška net 640x480@30fps). Kadangi vienos kameros siuntimas buvo brangus - jis užsisakė 3-is kameras, vieną sau ir dvi draugams. Tuo metu GoPro išleido pirmąjį kokybišką skaitmeninės veiksmo kameros HERO1 modelį (iki tol HERO 35mm buvo skaitmeninis fotoaparatas, o Digital HERO – galėjo įrašinėti tik iki 10 sec. trukmės video). Tuo metu technologiškai pažangus ir kokybiškas GoPro HERO1 modelis tapo vienu iš sėkmės faktorių pačiam GoPro, tiek ir naujam verslui lietuviškoje rinkoje. Rekomendacijos sklido iš lūpų į lūpas.


Verslas po truputį didėjo, tiek asortimentas, tiek komanda - ir tapo misija - suteikti aktyviems žmonėms geriausius įrankius ir įrangą, su kuria galėtų įsiamžinti brangias gyvenimo akimirkas ir dalintis jomis su draugais ir pasauliu.

Visuomet stengiamės būti profesionalūs ir maksimaliai išpildyti klientų lūkesčius – tad įmonę ir pavadinome - UAB „Promaksa“.

 

Esame pirmieji GoPro kamerų ir DJI dronų gamintojų atstovai Lietuvoje. Atrenkame ir dirbame tik mums patiems patinkančia ir laiko patikrinta ėvairių gamintojų produkcija. Laisvalaikyje naudojami ir sporte gerai žinomi prekiniai ženklai: „GoPro“ kameros, „RAM Mounts“ „Joby“ „GoPOLE“ ir „SP-Gadgets“ aksesuarai, „Pebble“ išmanieji laikrodžiai, „DJI“ bepiločiai orlaiviai – dronai, bei jų aksesuarai, „PolarPro“ filtrai, „NineBot by Segway“ riedžiai. Patys naudojame produkciją, žinome naudojimo niuansus, tad visada konsultuojame ne “iš brošiūros”, o iš asmeninės patirties.

Bendradarbiauti su Lietuvos atletais ir sportininkais, padedame jiems įamžinti jų pergales. Įrangą tikriname dideliuose išbandymuose – kameros filmuoja vandenyno dugną, Dakaro ralio smėlynus ar audringas Lietuvos padanges.

 

Ieškome naujų komandos narių Vilniuje ir Kaune - prisijuk!

Kuo tu gali prisidėti?

Tikime, kad žmogiškos savybės daug svarbiau nei profesiniai įgūdžiai.
Netiek svarbu ką moki atlikti šiandien, svarbiau ką nori išmokti ir ką nuveikti ateityje.


Šiuo metu mums reikalinga pagalba:

 • Remontuojant dronus ir kameras;
 • Aptarnaujant klientus parduotuvėse;
 • Prižiūrint internetinę svetainę;
 • Ruošiant internetinę komunikaciją – tekstus ir vizualius maketus;
 • Ruošiant ir prižiūrint socialinę įmonės komunikaciją soc. tinkluose;
 • Video montažui ir grafiniam video apipavidalinimui;
 • Populiarinant DJI, GoPro ir kitą įrangą socialiniuose tinkluose.

Skubiai ieškome:

 • parduotuvės vadybininko(ės)/konsultanto(ės);
 • remonto meistro dronų/kamerų servise;


Esame paprasti ir bendraujame laisvai, tad paskambink +370 619 22271
arba tiesiog nufilmuok 3-is argumentus, apie tai kodėl nori prisijungti prie Promaksos komandos; ir 3-is priežastis, kodėl manai esąs/esanti tinkamas(a) :) Video nuorodos laukiame el. paštu labas/ETA/promaksa.lt